بلافاصله پس از خرید فایل توسط شما ، فایل مربوطه در قالب pdf در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نسخه ی دیگری از این فایل به ایمیل ارایه شده توسط شما ارسال می گردد. همچنین کد پیگیری خرید در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا در صورت لزوم پیگیر خرید خود در قسمت پیگیری سفارش باشید. ایمیل مدیریت فروشگاه برای هرگونه سوال احتمالی و پشتیبانی در اختیار شما خواهد بود. پس با اسودگی خیال و اعتماد کامل خرید خود را انجام دهید. با تشکر فراوان nowbaraneh@gmail.com

مقاله ی بررسی نقش زنان در ساختار سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی ایران عصر صفوی

مقاله ی بررسی نقش زنان در ساختار سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی ایران عصر صفوی

موضوع مقاله : بررسی نقش زنان در ساختار سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی ایران عصر صفوی

 

چکیده

 

    این مقاله سعی بر ان دارد تا به بررسی موقعیت و وضعیت زنان عصر صفویه در سه سطح سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی بپردازد.ما در این مقاله ، با تو جه به روشنی موضوع ، بحث را در سه سطح کلی نقش سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی  مورد بررسی قرار داده ایم و در پایان به ترکیب و نتیجه گیری کلی از وضعیت زن در این دوران پرداخته ایم.در اغاز به نظر می رسید که رویکرد مذهبی صفویان این موضوعات کلی را در حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده است و این مورد ، نظریه و پرسش ما را تشکیل می داد.شیوه ی این بررسی با توجه به موضوعیت تاریخ ، شیوه ی کتابخانه ای واستفاده از منابع مکتوب بوده است.

 

تعداد صفحات : 15 صفحه

تعداد منابع : 14 منبع

قالب : PDFپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
(شامل 30% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
vaziat-zanan_188076_4788.zip223.9k